TİMM PRAD

TİMM PRAD Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’ndeki öğrencilerimizi öncelikle sektörle iç içe tutmaya, sektörün ustalarını öğrencilerimizle buluşturmaya ve iş birliği içerisinde olmaya yönelik olarak çalışıyor.

Menu

Son Yayınlanan Videolar

TİMM PRAD'ın kaliteli yayınlarını takipte kal!

Hilal Hoca ile Çocuk Kitapları ve Eskiye Hasret!
Hilal Hoca ile Çocuk Kitapları ve Eskiye Hasret!

Doç. Dr. Hilal Özden Özdemir Çakır hocamızla çocuk kitapları üzerine keyifli bir söyleşi! 

Gözde ÖYMEN ile Kısa Bir Gün!
Gözde ÖYMEN ile Kısa Bir Gün!

 

Öğrencileriyle, öğretim görevlisi arkadaşlarıyla, iş tutumuyla, ders anlatışı ve çalışma stiliyle kendi tarzını ortaya koyan; kendi isminden her zaman en doğru ve en güzel şekilde bahsettiren güzide insan Gözde Öymen ile kısa bir gününün özetini şimdi youtube kanalımızda.

Şöhret Kültürü'nün Yazarı Prof. Dr. Oya Şakı AYDIN Prad.ist'te.
Şöhret Kültürü'nün Yazarı Prof. Dr. Oya Şakı AYDIN Prad.ist'te.

Antik çağdan beri her zaman kendimizi belli etme, toplumda statü sahibi olabilme ve kendi kişiliğimizi belli edecek bir ünvana ihtiyaç duyarız. Maslow ihtiyaç hiyerarşinde de olduğu gibi fizyolojik ihtiyaçlar, güvenlik ihtiyaçları ve ait olma ve sevgi ihtiyacı geliyor. Ait olmaya duyulan güdümüz insanlığın en temel ihtiyaçları olarak benimsenmiş ve ruhumuzda zaten varolan bir güdümüzdür.

Prad.ist Açılış Amacı Nedir ?
Prad.ist Açılış Amacı Nedir ?

İstanbul Ticaret Üniversitesi öğretim görevlileri ve öğrencileri olarak yeni bebeğimizin ilk konuşma açılışınında da bölüm başkanımız Doç. Dr. Gülay Öztürk ile yapmak yakışırdı. Yepyeni bir heyecan ile ilk adımlarımıza başlıyor, bundan sonra da bizi takip etmenizi çok istiyoruz! Prad.ist’in ışıltısı hep üzerinizde olsun!

Tüm videolar

prad.ist

İstanbul Ticaret Üniversitesi iletişim fakültesi reklamcılık ve halkla ilişkiler öğrencileri ve akademisyenlerinin yazıları burada! kültür-sanattan modaya; halkla ilişkiler ve reklamcılıktan seyahate yazılar prad.ist'te.

Digidays

Digidays, İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü tarafından 2017 yılında Dijital Pazarlama İletişimi Haftası adıyla başlayan ve sonraki yıllar Dijital Pazarlama İletişimi Günleri kısaca Digidays ismiyle gerçekleştirilen bir etkinliğimizdir. Geleneksel Digidays Etkinliğimizle ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayın!

TİMM Prad Hakkında

TİMM PRAD Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’ndeki öğrencilerimizi öncelikle sektörle iç içe tutmaya, sektörün ustalarını öğrencilerimizle buluşturmaya ve iş birliği içerisinde olmaya yönelik olarak çalışıyor.

TİMM PRAD yıl içerisinde Pradist bloğu, Instagram, Twitter ve YouTube üzerinde alan ile ilgili içerik paylaşımı yapılması, sektörel gelişmeleri yakından takip ederek kavramların doğru tanımlanması ve paylaşılması konusunda öncü olmaktadır. Reklam ve halkla ilişkiler ile ilgili yarışmalara ve insan kaynağına yönelik paylaşımlarda bulunmaktadır. Mart ayında geleneksel hale gelen Dijital Pazarlama İletişimi Günleri (Digidays) için sponsor bulma, programa katılacak konuklar hakkında destek olma, etkinlik organizasyon ve sosyal medyada duyurusu işlerini üstlenme vb. çalışmalarla akademik alanda öğrenilen bilgileri sektörel bilgilerle birleştiren bir yapıya sahiptir.

TİMM PRAD bölüm olarak protokolümüzün olduğu İlancılık Reklam Ajansı, 3P Ürün Yerleştirme Ajansı, Tribal Sahada Pazarlama Ajansı gibi ajanslarla iş birliği içinde olarak öğrencilerimize sektörel tecrübe kazandırma, staj yapma ve bu ajanslarda daimi çalışan olma fırsatı sunuyor. TİMM PRAD bünyesinde daimî çalıştığımız öğrenciler atölyemizde bu belirtilen alanlarda tecrübe kazanıyor, iş yapma disiplini ve sorumluluğu elde ediyor; kurduğumuz sektörel bağlantılar ve düzenlediğimiz etkinlikler aracılığı ile dört yılın sonunda sektörde iş sahibi olma şansına erişiyorlar.

 

İletişim Bilgileri

Soru, görüş ve talepleriniz için birimin uzmanları iletişime geçebilirsiniz!

İletişime Geç

Sosyal Medyada Takip Edin

×