TİMM Radyo

TİMM Radyo, Ticaret İletişim ve Medya Merkezi’nin radyosudur. İstanbul Ticaret Üniversitesi öğrencileri TİMM Radyo’da farklı formatlarda radyo programları ve podcastler üretmekte; kitap, dergi ve metin seslendirmeleri ile kayıt prodüksiyonları gerçekleştirmektedirler. Bu sayfada canlı yayınımızı dinleyebilir, mesaj gönderebilir; arşiv podcastlerimize ulaşabilirsin!

Menu

Şu An Yayında

Timm Radyo

İstanbul Ticaret Üniversitesinin radyosunda canlı yayındayız!

timm-radyo

TİMM Radyo

Canlı Yayın

Canlı Yayına Mesaj Gönder

Şu anda dinlediğiniz yayına mesaj göndermek için yazabilirsiniz!

Podcast Listesi

TİMM Radyo'da yayınlanmış programlar bu podcast listesinde! Aynı zamanda Spotify, Google Podcasts, Apple Podcasts kanallarında!

TİMM Radyo Hakkında

Ticaret İletişim ve Medya Merkezi’nin işitsel yayıncılık tarafı TİMM Radyo tarafından yürütülüyor. Burada hem radyo yayıncılığı yapılıyor hem de çeşitli seslendirmeler ve podcast yayınları hazırlanıyor.

Radyoculuğa merakı olan, gerek mikrofon önünde konuşma heyecanını yenmek isteyen, gerekse daha güzel ve etkili konuşma becerisi kazanmak anlamında kendini geliştirmek isteyen öğrencilere büyük bir fırsat sunuluyor. Öğrenciler “Radyo programı nasıl yapılır?” sorusunu yerinde uygulayarak cevaplıyor ve program hazırlayıp sunarak deneyimlemiş oluyorlar. Hem hazırlık hem de program esnasında yaşanan süreçleri ve montaj/kurgu gibi radyonun arka planında yapılan işleri de görmüş oluyorlar.

Sadece radyo programı hazırlama fırsatıyla kalmıyorlar; aynı zamanda seslendirme stüdyomuzda istedikleri kitap, makale ve dergi gibi materyalleri seslendirerek kendi podcast arşivlerini oluşturma imkanı buluyorlar. Toplumumuzda sesli içeriklere olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Bu anlamda sesli içeriklerin üretilmesinde bilgili ve donanımlı bireylere olan ihtiyaç da gün geçtikçe artmaktadır. Sesli içeriklerin üretilmesinde gerek seslendirme, beceri ve donanım, gerekse ses montajı alanında kalifiye personel ihtiyacı yaşanıyor.

TİMM Radyo bu alanlarda öğrencilerimize kendilerini geliştirmeleri için imkanlar sunuyor.

İletişim Bilgileri

Soru, görüş ve talepleriniz için birimin uzmanları iletişime geçebilirsiniz!

Birimin Uzmanı İle İletişime Geç

Sosyal Medyada Takip Edin

×